Název

Popis

Podíleli jsme se na natáčení filmu "Den po Mnichovu" z cyklu hraných dokumentů režiséra Roberta Sedláčka pro Českou televizi se souhrnným názvem "České století". Natáčení probíhalo v sobotu v areálu VTM Lešany a pak v neděli v prostorách střední průmyslové školy v Mladé Boleslavi. Hlavní tváří dokumentu byl Daniel Landa v roli plk. gen. štábu Emanuele Moravce a Karel Dobrý v roli gen. Lva Prchaly. Natáčení se zúčastnila řada klubů vojenské historie (KVH Rota Nazdar, KVH Gardekorps, Klub vojenské a policejní historie Československo, Klub přátel československého odboje, KVH Náchod, KVH 43. p.pl. Brno, KVH Wurm a další), celkem se sešlo okolo šedesáti uniformovaných vojáků. Také byla použita dobová technika pro dotvoření autentičnosti záběrů, konkrétně se jednalo o lehký tank LT vz. 38, třínápravový osobní automobil Škoda Superb, nákladní automobil Škoda 6L. Za poskytnutí části fotografií děkujeme Petru Hříbkovi z KVH Wurm a Veronice Jaškové.

Období

• 45 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat