28.10.2011 - Znovuodhalení pamětní desky legionáře Václava Pokorného - Prštice u Brna

Název

Popis

V den státního svátku 93. výročí vzniku Československého státu jsme se spolu s kolegy z KVH 43. pěší pluk Brno zúčastnili znovuodhalení pamětní desky člena Sokola, ruského legionáře a úderníka Václava Pokorného na budově základní školy v obci Prštice u Brna. Deska byla v padesátých letech ukradena a prodána do kovošrotu, v roce 2009 byla nalezena a byla podle ní zhotovena přesná replika která je nyní na budově školy.

Období

• 22 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat